O nás

Profil spoločnosti

Firma vyrába a predáva výrobky na označovanie a bezpečnosť práce pre firemných zákazníkov po celom svete. Najnovšia technológia, profesionálne riadenie kvality a vysoké štandardy v oblasti služieb zákazníkom, spracovanie objednávok a bezpečnosti výrobkov, tvoria základ nášho úspechu. Firma bola založená v roku 2009 a má viac ako 12 rokov skúseností so spoluprácou s poprednými priemyselnými spoločnosťami po celom svete. Sídlo spoločnosti, vrátane výroby a logistiky, sa nachádza v ČR.

Rozsah

Okrem veľkého výberu štandardizovaných produktov je firma odborníkom na výrobu značenia upravených na prianie zákazníka.

Sortiment zahŕňa produkty z nasledujúcich oblastí:
Informačné a bezpečnostné značky (výstražné, zákazové, príkazové bezpečnostné tabuľky)
Záchranné a protipožiarne značky
Identifikácia stroja napr. typové štítky, logá, štítky ANSI
Kontrolné značky a elektrické identifikácie
Označenie potrubia a nebezpečných látok
Prevádzková bezpečnosť napr. vypnutie, spomalenie, skladovanie nebezpečných látok

Vaše výhody

Vlastná výroba - objednávate priamo od výrobcu. To šetrí čas a náklady. A umožňuje jednotlivé produkty upraviť podľa Vašich špecifikácií.

Poradenstvo odborného špecialistu

Potrebujete ponuku, vzorky materiálu, dátové listy alebo máte otázky k výrobkom? Váš zákaznícky poradca Vám rád pomôže! Náš tím pre správu produktov zaisťuje, že Vaše výrobky pre označovanie a bezpečnosť práce vždy spĺňajú najnovšie právne predpisy a požiadavky.

Zabezpečenie kvality

Neustále kontrolujeme zhodu výrobkov s najnovšími predpismi a normami.

Rýchle dodanie

Väčšina produktov v našom katalógu je ihneď odoslaná. Možné sú aj objednávky a dodávky just-in-time.

Maloochodní predaj

Okrem priameho predaja sa firma špecializuje aj na spoluprácu s maloobchodníkmi. Predaj sa zameriava na Slovensko a EÚ. Flexibilné nákupné množstvo, dodávky just-in-time, výroba a prispôsobenie na mieru sú pre nás samozrejmosťou. Na požiadanie môže firma tiež zaslať tovar priamo Vašim zákazníkom prostredníctvom zásielkovej prepravnej služby. Kvalifikovaný tím zákazníckych poradcov Vám osobne a kompetentne poradí so všetkými otázkami.