Atrapy kamier (Falošné kamery)

Atrapa bezpečnostnej kamery 
Atrapa bezpečnostnej kamery slúži k preventívnej ochrane objektu pred napadnutím páchateľom. Atrapa dokáže navodiť ilúziu profesionálne zabezpečeného objektu za zlomok ceny profesionálneho kamerového systému.
Inštalácia atrapy bezpečnostnej kamery sa inštaluje do miest, kde je potrebné zvýšiť bezpečnosť a znížiť kriminalitu. Atrapa by mala vždy mieriť objektívom do inkriminovaného miesta. V prípade atrapy vonkajšej kamery sa odporúča inštalácia dvoch atráp navzájom sa strážiacich. Zabráni sa tak napadnutiu kamery z miesta mimo oblasť dohľadu a navodí sa ilúzia kvalitne navrhovaného kamerového systému. Atrapy vždy inštalujte mimo dosahu osôb. Pri inštalácii dbajte na precíznosť montáže. Všetky káble, ak ich atrapa kamery má, zaveďte do držiaka alebo do podkladu. Zabezpečíte tak ilúziu kamerového systému nerozoznateľného od profesionálnej inštalácie. Pri upevňovaní zohľadnite typ povrchu a vyberte dostatočne pevné uchytenie. Zle uchytená atrapa zvyšuje riziko úrazu a znižuje efekt prevencie kriminality. Atrapy kamier je vhodné doplniť dobre viditeľnou ceduľou "Objekt strážený kamerovým systémom" alebo inými prvkami ochrany a zabezpečenia objektov.
Obrázok tovaru Názov tovaru- Cena
Atrapa kamery 001

Atrapa kamery 001

Atrapa kamery s blikajúcou LED  Atrapa kamery so senzorom pohybu. Pri zosnímaní pohybu sa kamera otáča, bliká LED dióda a generuje sa...
6.00 EUR
Vložiť:
Atrapa kamery 002

Atrapa kamery 002

Atrapa kamery s blikajúcou LED.  Napájanie 2xAA 3V.  Rozmer 7,5×7,5×14,5cm   
14.90 EUR
Vložiť:
Atrapa kamery 007

Atrapa kamery 007

Atrapa kamery s blikajúcou LED.  Napájanie 2xAA 3V.  Rozmer 7,5×7,5×14,5cm  
14.90 EUR
Vložiť: